IMG 20220412 134052Dňa 12. 4. 2022 sa v športovej hale v Martine uskutočnilo krajské kolo olympijského odznaku všestrannosti pre žiakov 6. ročníkov. Naša škola bola jedinou z nášho okresu a reprezentovali ju Natália Mičúchová, Adriana Labajová, Nino Maťašovský, Dávid Škorvan, Matúš Šedivý, Rebeka Ninisová, Lenka Kubáňová a Erik Klacko. Súťaž pozostávala z prekážkovej dráhy, ktorú bolo treba prejsť čo najrýchlejšie, avšak každý dotyk prípadne zhodenie prekážky boli vyhodnotené trestnými sekundami, ktoré sa pripočítali k výslednému času. V súťaži jednotlivcov nám to ušlo len o vlások a len tesne nepostúpili do finále Natália Mičúchová a Dávid Škorvan. V súťaži družstiev sa nám síce výkonnostne darilo, avšak boli tam chybičky, za ktoré sme inkasovali trestné minúty a do finále sa postúpiť nepodarilo. Súťaž hodnotíme pozitívne, žiaci podali krásne výkony a medzi väčšími krajskými školami sa nestratili. Tešíme sa a veríme, že si odniesli množstvo zážitkov a nových skúseností.

FOTOGALÉRIA