Základná škola s materskou školou Slovenského učeného tovarišstva Veľké Rovné prijme do pracovného pomeru od septembra 2020  školského psychológa na polovičný úväzok.

Kvalifikačné predpoklady podľa zákona č. 138/2019 z.z. o pedagogických a odborných zamestnancoch a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov.
Žiadosť, profesijný životopis a súhlas so spracovaním osobných údajov prosíme doručiť do 10. júla 2020 na adresu školy: ZŠ s MŠ SUT Veľké Rovné 302, 01362 Veľké Rovné  alebo e-mailom na adresu Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.. Záujemcovia, ktorí budú spĺňať kvalifikačné požiadavky budú pozvaní na pohovor mailom, alebo telefonicky.