DK 1DK 2Herci z divadelného krúžku po pandemickej prestávke mohli opäť vystupovať.  V piatok bola derniéra divadelnej hry Beta Analfabeta, ktorú starší členovia divadelného krúžku predviedli malým škôlkarom. Hra o Bete, ktorá omylom zablúdila do knižnice a tam sa stretla s rozprávkovými hrdinami z kníh, sa malým divákom veľmi páčila. V roli Bety Analfabety sa predviedla úžasná šiestačka Miška Čapkovičová, Janka Hraška si zahral skvelý Jurko Michel zo 4.B, jeho spolužiak Vilko Sako sa zhostil role Harryho Pottera. Nella Hnáthová z tej istej triedy sa popasovala s Pinocchiom, Danke Motyčíkovej  zo 4.A sadla rola Pippi Dlhej Pančuchy. No a divadielko bez Kristínky Ráztočnej si už nevieme ani predstaviť. Rolu knihovníčky zvládla skvele. Prezradíme, že títo šikovní herci už nacvičujú pokračovanie divadielka a tak sa majú žiaci našej školy a škôlky na čo tešiť.

Aj naše malé herečky z divadelného krúžku zaslúžia pochvalu. Divadielko Čarovné farbičky  po škôlkaroch svojim vystúpením   potešili aj prvákov. To, že každá farba je dôležitá, dokázali šikovné herečky z 1.A triedy Dorotka Jančoková, Kiarka Huboňová, Aminka Cipková. Vikinka Ceconíková, Emka Krúpová, Nelka Šuličová, Lívinka Bátorková, Ivanka Kocová a Sonička Hirnerová z 2.A.