Základná škola s materskou školou Slovenského učeného tovarišstva Veľké Rovné 302 prijme do trvalého pracovného pomeru vyučenú kuchárku/vyučeného kuchára s nástupom od 26. augusta 2021. Platové zaradenie: podľa základnej stupnice platových taríf zamestnancov pri výkone práce vo verejnej správe + osobné ohodnotenie + týždeň dovolenky naviac.
Žiadosť, profesijný životopis a súhlas so spracovaním osobných údajov prosíme doručiť na adresu školy: ZŠ s MŠ SUT Veľké Rovné 302, 01362 Veľké Rovné alebo e-mailom na adresu Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.. Záujemcovia, ktorí budú spĺňať kvalifikačné požiadavky (minimálne výučný list v odbore kuchár/kuchárka) budú pozvaní na pohovor mailom, alebo telefonicky.